Služby - LNB - tvorba webu

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Služby

» Tvorba internetových stránok  
  Vytvoríme Vám internetovú stránku podľa Vašich predstáv. Ak ešte nemáte konkrétnu predstavu o vzhľade, ponúkneme Vám vzorové návrhy, z ktorých si môžete vybrať, alebo ich ešte môžeme upraviť podľa Vašich vlastných požiadaviek.
Vytvorené stránky budú bez problémov zobrazené na počítači, notebooku, tablete, alebo obrazovke mobilného telefónu s podporou dotykových technológií a viacprstovým ovládaním.

» Tvorba internetových obchodov  
  Vytvoríme Vám internetový obchod na predaj Vašich produktov. Ak ešte nemáte konkrétnu predstavu o funkciách elektronického obchodu, ponúkneme Vám vzorové návrhy, z ktorých si môžete vybrať, alebo ich ešte upraviť podľa vlastných požiadaviek. Zabezpečíme prepojenie internetového obchodu s platobnými portálmi Vašej banky, alebo prepojenie s obľúbenou platbou cez PayPal konto. Umožníme Vám hromadný prenos údajov z internetového obchodu do Vášho účtovníctva. Vašim existujúcim zákazníkom budete môcť poslať novinky o Vašom tovare priamo na e-mail a mnoho ďalších funkcii, ktoré zjednodušia nakupovanie a spravovanie Vášho obchodu na internete.

» Tvorba jednoduchých vizitiek na internete  
  Nemáte ešte konkrétnu predstavu, aké výhody Vám prinesie Vaša „prítomnosť“ na internete  a nechcete zatiaľ príliš navyšovať náklady na prezentáciu a reklamu? Ponúkame Vám nákladovo najvýhodnejšie riešenie vytvorením jednoduchej jedno stránkovej internetovej vizitky. Vytvoríme Vám internetovú stránku, na ktorej budú uvedené všetky podstatné informácie o Vás, o Vašej firme, o Vašich produktoch a kontakt na Vás, tak aby Vás na internete našli všetci, ktorí Vás potrebujú.

» Optimalizácia internetových stránok pre vyhľadávače
  Stránku Vám nastavíme, aby bola rýchlo a ľahko dostupná pre internetové vyhľadávače informácií, aby si ju čo najľahšie vedela nájsť cieľová skupina záujemcov o Vás a o Vaše produkty, či služby podľa charakteristických kľúčových slov. V prípade záujmu Vám spracujeme aktívnu platenú reklamu založenú na platbe za klik (PPC), pri ktorej platíte iba za zákazníka, ktorý sa aktívne pripojí na Vašu stránku. Spracujeme Vám štatistiky prístupov, aby ste vedeli ako často a v ktorom čase sú Vaše stránky navštevované.

» Návrh a tvorba  dizajnu  internetových stránok
  Máte vlastnú predstavu o tom, ako by mala Vaša stránka vyzerať, máte svoje vlastné logo, firemné, alebo obľúbené farby, obľúbený tvar a farbu písma, vlastné fotografie a podklady ktoré dajú jedinečný vzhľad Vašej internetovej stránke, blogu, alebo internetovému obchodu? Naši dizajnéri tieto podklady s vkusom zapracujú do jedného celku podľa Vašich požiadaviek.

» Adresa stránky a umiestnenie vytvorených stránok na internete
  Spoločne vyberieme adresu internetovej stránky tak, aby sa dala ľahko zapamätať a aby sa dala stránka na internete ľahko vyhľadať. Spolu s adresou stránky Vám môžeme zároveň vytvoriť aj e-mailovú schránku zhodnú s adresou internetovej stránky, prípadne viac e-mailových schránok podľa Vašich potrieb, hoci aj pre každého člena tímu, skupiny, alebo zamestnanca zvlášť.
 Vytvorené stránky umiestnime na verejnom, trvalo dostupnom počítači tak, aby boli Vaše stránky kedykoľvek záujemcom dostupné bez ohľadu na to, či ste Vy pripojený na internet. Vďaka takémuto umiestneniu Vašich stránok nemusíte mať kvôli Vaším stránkam trvalé pripojenie na internet, dokonca nemusíte mať ani počítač, Vaši zákazníci, priatelia, diskutéri  si Vaše stránky aj tak vždy nájdu.

 
TOPlist
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky